НОВИНИ

Bike Friendly Company: історія юридичної фірми EVERLEGAL

Першими учасниками сертифікаційної програми Bike friendly Company в Києві стали бізнес-центр «Іллінський», юридична фірма EVERLEGAL, кав’ярня Sereda Vegan Point, ресторан «Тарас Бульба» і DREAM Hostels. Ми розпитали в них, чому вони зробили свій бізнес велодружнім і які переваги це дає в роботі з клієнтами.

Дарія Кравець, прес-служба :

Ми зробили не лише велопарковку та душ в офісі, але й корпоративні велосипеди. Юристам часто доводиться бути одночасно в декількох місцях. Велосипед допомагає вирішити для нас проблему мобільності: коли центр Києва стоїть в заторах, ми їдемо і приїжджаємо вчасно. До того ж, це бонус для працівників і клієнтів, що підвищує лояльність до бренду EVERLEGAL. Це нам допомогло знайти кращі підходи до клієнтів, зблизитись з ними. Вони відвідують наші заходи, наші велотури і бачать, що ми не тільки юристи. Ми велодружня компанія, яка піклується про громадські ініціативи.

Михайло Гурін, старший юрист ЮФ EVERLEGAL:

Організація корпоративного велопарку стала черговою вдалою реалізацією нестандартних для нашого суспільства ідей наших партнерів. Користування велосипедом в умовах центра Києва дає змогу суттєво економити час. Приємно відзначити, що така практика знайшла позитивну оцінку не тільки колег, а й наших клієнтів, а деяким з них ще й допомогла своєчасно вирішити термінові для них питання. Разом з цим, актуальним лишається питання покращення велоінфраструктури міста та безпеки руху.

Нагадаємо, щоб потрапити на мапу локацій Bike Friendly Company, компанія має пройти велоаудит і отримати сертифікати Зелений або Gold. Сертифікат видається на два роки, велоаудит відбувається після заповнення заявки на сайті програми та сплати внеску. Розмір внеску залежить від розміру бізнесу та кількості співробітників і має забезпечити стабільність програми.