НОВИНИ

Велодружні громадські заклади в Києві можуть безкоштовно сертифікуватись

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Отримати безкоштовний сертифікат Bike Friendly Company нескладно, якщо в громадському закладі справді є умови для відвідувачів на велосипеді:

  1. Потрібно подбати про велозручності: обов’язкова  — велопарковка, рекомендована  — забезпечити заклад набором велоінструментів та іншими зручностями.
  2. Заповнити заявку на сайті програми: http://b-friendly.avk.org.ua/
  3. Пройти велоаудит.
  4. Потрапити на мапу локацій та отримати сертифікат Bike Friendly Company для громадських закладів і розмістити його на найвиднішому місці.

Сертификат_для громадських закладів Сертификат_для громадських закладів
Нагадаємо, сертифікат Bike Friendly Company можуть отримати також кав’ярні та ресторани, готелі, хостели, заклади культури, бізнес-центри, магазини та супермаркети тощо. Для них сертифікація платна. Вимоги до різних типів закладу відрізняються, базовими умовами для клієнтів на велосипедах є велопарковки з відеонаглядом або охороною. Бажаними також є інші зручності для велосипедистів: наприклад, найнеобхідніші інструменти для ремонту, наявність інформації про найближчу велоінфраструктуру (веломайстерні, пункти прокату, точки байкшерингу) тощо.